ip tv tavsiyesi, en iyi iptv hangisi tavsiyeleriniz bekliyorum - Sayfa 2 - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

cezmiyesecil
Teşekkür etti: 0

Re: ip tv tavsiyesi, en iyi iptv hangisi tavsiyeleriniz bekliyorum

29 Oca 2019

Kaliteli en iyi ip için bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar yardımcı olabilirim bu sitedekilere

Etiketler:

mervecetin

29 Oca 2019

2 yıldır facebookta " iptv16 " grubundan aldım ve çok memnunum. Arkadaş 2 farklı iptv satıyor. Test veriyor alıp bakarsınız memnun kalırsınız da alırsınız. Tavsiye ederim.

emelozen

29 Oca 2019

Telefona taraftar tv yükledim tüm maçları ücretsiz izliyorum

nurdilara
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

iptv deneme yayını almadan bence satın almayın deneme yayınını ise derbi maçlarına falan denk getirirseniz derbide donmayan ip tv alınır bana göre beğenmezsen kodi kullan ücretsiz beinsport izleyebilirsin hatta nat geo vs. bir çok türkçe televizyon kanalları var indir izle bence..

gulnihal
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

Alfa iptv veya arayüz önemli ise ekonomik iptv tavsiye ederim Fiyatları da çok makul iptv deneme yayını alarak test edebilirsiniz.

sosyonet

28 May 2019

tvpaketi.com sitesini tavsiye ederim. İlk alıcaklar için oldukça iyi yardımcı oluyorlar. bunun dışında iptvden anlayan kişi 10 dk ayyınlarını test etsin kaliteyi anlarlar. Donma hiç yaşamadım açıkçası. Birazda kullanıcıdan da kaynaklı olabiliyor. 8 Mbps hız ile 4K yayın izlemeye çalışıyor sonra donma yapıyor. Ne bekliyon der insan. Tavsiye ederim arkadaşlar. İyi ve ilgili bir ekibi var. 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir