2019 Yılında Fiyatına Göre En İyi Yaz Lastiği Tavsiyeleri - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

nihatsaydan
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

2019 Yılında Fiyatına Göre En İyi Yaz Lastiği Tavsiyeleri

09 May 2019

Yaz geliyor, araçlarımızın yaz bakımlarını yapmaya başladık bile. Yaz için en önemli hazırlıklardan biri yaz lastikleri. Sizin için fiyatları en uygun performası en iyi olan yaz lastiği tavsiyelerinde bulunacağım.

Yaz Lastiği Tavsiyeleri 2019

Resim

Bahar, bu yılın başlarında başladı ve sürücülerden daha hızlı mevsimlik lastik değişimleri başladı. Otomotiv kuruluşları ve dergiler, hava koşullarında bir değişiklik olmasını öngörerek yaz lastiği testlerinin sonuçlarını yayınladı. Bu kesinlikle yeni bir lastik tavsiyeleri arayanlar için harika bir yardımcı olacaktır.

Nankang Oto Lastik

Resim

Nankang NS20 her yüzeyde sportif performans ve güvenlik Nankang NS20’nin en temel özelliklerini oluşturur. Dinamik ve hız seven sürücüler için özel tasarlanmıştır. Lastik, yol koşullarından bağımsız olarak zemine mükemmel yapışma, hassas sürüş ve iyi çekiş özelliklerine sahip olmasını sağlayan benzersiz bir karışımdan üretilmiştir. Karışım dayanıklı ve hafif olup yuvarlanma direncinin azalmasına yardımcı olur. Bu yakıtın tüketiminde tasarruf anlamına gelmektedir. Nankang NS20'nin bu özelliği tüm sürücüleri memnun edecek bir özelliktir. Lastik sürüş esnasında içinde bulunan basınç eşit olarak dağıldığından model yavaşca aşınır ve modelin ömrü uzun olmaktadır ayrıca tüm yolculuk boyunca üst düzey performans sağlar.

Nankang Lastik Yorumları

Ben yaklaşık 30.000 km yol ve ben hiç kötü davranmaya vermedi bazı sürpriz ile söylemek gerekir. Şimdi oldukça yıpranmış ediyorum ama yine de iyi yerleştirilmiş. karkas abating herhangi bir işaret vermez. ıslak ve sullasciutto hem çok iyi performans, şimdiye kadar hiçbir şikayet etmek. Ben oldukça temkinli sürücü asthe baskı altında lastikleri koymayın dikkate alınmalıdır, ama bir koşucu iddialara olmadan ben her koşulda çok iyi yapıyoruz söyleyebilirim, ve daha sonra kolayca yıpranmış alamadım. Ben 30.000 üç yıldan seyahat ettim ve sırtının bol bir milimetre hala var. Ben oldukça sessiz olduğumu söyleyebilirim Gürültü gelince (Hareketsiz yaklaşık 10.000 km). Ben kesinlikle bir servet harcamak istemeyen herkese bu lastikleri tavsiye ediyorum ve araba yarışı yapmak zorunda değilsiniz. Benim gibi sakin sürücülerin satın alabilirsiniz ve hayal kırıklığına olmayacaktır. Yargı: iyi değer fiyata çok iyi lastikler.
Çin'de üretilen lastikler Görüşü bazı kullanıcılar değil başka bir bölümünde kullanımı ile mutlu, çok çeşitlidir ve bu lastikleri tavsiye etmez. Bu operasyon sırasında alınan çünkü ben çok olumlu Nankang lastiklerini bir şans ve benim için sürpriz görüşüne çok Asya produkt.I almaya karar verdim. Lastikler bana göre, aynı zamanda kullanım çok önemli bir unsurdur gürültü yapmak değil, hem ıslak ve kuru asfaltta çok iyi davranırlar. Onların aşınma da kötü değil. Lastikler farklı yüzeylerde kullanıyordum ve örneğin, wody.Osobiście boşaltılmasına tarafından bu lastikleri tavsiye geldiğinde cenę.Zakupiłem kalitesi konusunda zaten ben onların użytkowania.Bardzo hakkında kötü bir kelime tırtıllanmış o atipik çok iyi çözümleri de dahil olmak üzere boyutlarda çeşitli bir yelpazede diyemeyiz Üretici ve gelecekte lastiklerin iki takım kesinlikle yenilerini sipariş etmek başarısız değildir.
Ben bir arkadaşımdan bir tavsiye üzerine bu lastikleri aldım ve onlar hayal kırıklığına uğratmadı! Iv her zaman kullanılır marka lastikler yüzden bu benim ilk bilinmeyen marka oldu. Bunlar ıslak ve kuru yollarda çok iyi, hem de virajlarda çok güven verici. Ben de onlardan almak ne kadar daha iyi aşınma, Iv onlarla yaklaşık 3000 mil yapmış ve hala bıraktığın hayat bir sürü var, ama 'premium' markaların Herhalde şimdi onları değişen düşünme olacak gibi fark var. Ben onları hata tek şey yol gürültü hafif bir artış olduğunu ancak bu çok negleable olduğunu. Ben arkadaşlar ve aile için bu lastikleri tavsiye edilecek ve aynı zamanda kendimi onları tekrar kullanıyor olacaktır.

Kormoran Oto Lastik

Resim

Kormoran lastikleri Avrupada Sırbistanda üretilmekte ve Ülkemizde Michelin markası güvencesiyle piyasaya sürülmektedir. Michelin lastiklerinin bir alt markası olan Kormoran ekonomik fiyatı ve üstün üretim teknolojisi ile ön plana çıkmaktadır.

• Üstün dayanıklılık ve uzun ömür
  • Dengeli sürüş ve düşük gürültü seviyesi.
  • Tüm şartlara uygun güçlendirilmiş performansa sahiptir.
  • Maksimum yol tutuşu ve çekiş gücüne sahiptir.
  • Aşınmayı azaltıcı blok yapısı

Kormoran Lastik Yorumları

yaklaşık 600 kilometre Uzun Yolda kullandım gayet başarılı Viraj Emniyeti iyi yol tutuşu güzel. tam bir fiyat performans ürünü
Yumuşak bir lastik ve fiyat piyasaya göre çok iyi
bmw 320d aracımda kullanıyorum 2 gündür tam bir f/p lastiği yumuşak yapısı yola tutunması vs. gayet iyi ve sessiz ayrıca güçlendirilmiş yanak extra hız limitli olması cabası başka marka olsa 500 den aşağı olmaz ayrıca üretici michelin daha pahalısına gerek yok

Petlas Oto Lastik

Resim

PETLAS lastikleri
, 1976 yılında kuruldu. Yerli üretim olan PETLAS, yerli üretim logosuna sahip ürünlerin içinde yer almaktadır. 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS lastiklerinde değişim rüzgârları hemen hissedilmiştir. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. Petlas ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor. "Güvenli Lastik " kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Kalite Yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteğiyle problemlerin üstesinden gelerek sürekli iyileştirme felsefesini fabrikanın bütününde yaygınlaştırıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90' nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır. PETLAS, dünyanın doğusundan batısına; geniş ihracat yelpazesi ile uluslararası pazarlarda elde ettiği bu bilgi birikimini, yeni yöntemler ile birleştirerek; pazar payını sürekli artırıp ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Petlas kış lastikleri ve yaz lastikleri ülkemizde günden güne artarak daha çok tercih edilmekte ve kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Petlas Yaz Lastiği Yorumları

Sessiz yumuşak ve yol tutuşu güzel bir lastik fiyatına göre gayet başarılı teşekkürler
Lastikler güzel tavsiye ederim Türk malı olduğu için alınabilecek bir lastik.
petlas kullanıyorum arabalarımda mükemmel alacaksan türk ürünü

Fiyatları Bakımından En Ucuzdan Pahalıya Yaz Lastikleri Tavsiyeleri

1- Nankang yaz lastikleri piyasa fiyatlarına göre en ucuz ve yorumları olumlu ürün
2- Kormoran yaz lastikleri en çok tavsiye edilen ve kullanılan lastik, ürün yorumlar genel olarak olumlu tavsiye edilir
3- Petlas yaz lastikleri yaptığı kampanyalarla fiyatları uygun ve genelde Türk malı olduğundan dolayı tercih ediliyor.

Peki Sizce En İyi Yaz Lastiği Hangisi, Sizin Tavsiyeleriniz Neler?

Etiketler:

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir