İnternet özelliği olan televizyon tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

serapay
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

İnternet özelliği olan televizyon tavsiyesi istiyorum

23 Ara 2018

55" bi televizyon arıyorum. Internet wifi falan dışında özelliklerinden de çok anlamıyorum açıkçası. Tabi ne kadar uygun bütçeli olursa o kadar iyi ama bütçe maksimum 6-7 bin. Fiyat-performans olarak önerebileceğiniz, bak bunun bu özelliği iyidir ya da alırken şuna şuna dikkat et dediğiniz önerilerinizi rica edebilir miyim

Kullanıcı avatarı
melekserter
Teşekkür etti: 1 kez

Re: İnternet özelliği olan televizyon tavsiyesi istiyorum

23 Ara 2018

Samsung 55 NU 8000 ya da Sony 55 XF 9005 Eğer ps, xbox falan kullanacaksanız her zaman Samsung. Kampanya ile 5000-5600 arasına bulabilirsiniz.

serapay
Konu Sahibi

23 Ara 2018

LG lg55uj630v modelini kullanıyorum smart özelliğinden tut görüntü kalitesi vs herşeyi ile kesinlikle tavsiye edebileceğim bir tv yaklaşık 1 yıl oldu kullanıyorum gözünüz kapalı alın derim.

Kullanıcı avatarı
yagmurturk
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Şunu al diyemesem de şunu alma diye kesinlikle söyleyebileceğim marka : Vestel, daha eve duvara bağlarken salondan girip mutfaktan çıktılar, duvar delik deşik oldu, internet bağlantısı kötü , internete girince televizyon kapanıp açılıyor, klavye kumanda aldık işe yaramadı, iptv'ye bağlanmıyor, geçen gün kumanda bozuldu zannettik televizyonu kapatmaya çalışırken kapanmadı diye, tv üzerindeki düğmeden de kapanmadı, fişini çekmek zorunda kaldık ve televizyonun daha 1 senesi dolmadı. Yazdığın bütçeyle 65" aldık diye sevinirken elimizde patladı resmen, 55" var bir de lg tv daha hiç sorun çıkarmadı en az 5 yıllık

okankanat

23 Ara 2018

A101 den aldım samsung 55nu7300 modeli, çok memnunum araştırın derim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir