Şekerli kadın parfümü tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

emelozen
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Şekerli kadın parfümü tavsiyesi

29 Oca 2019

Merhabalar kızlar. Ben şekerli ya da baharatlı kışlık ve kalıcı bir koku arıyorum. Bargello’dan neyi tavsiye edersiniz? Hani şöyle buram buram kokan, fark edilirliği yüksek olan bir koku. Şimdiden sağolunn

Etiketler:

mervecetin

Re: Şekerli kadın parfümü tavsiyesi

29 Oca 2019

merhaba, bargello ne bilmiyorum. ama sana fikir olabilecek şekerli ve yoğun kokular ysl - opium black, emperio armani -because its you (epey yoğun), giorgio armani - si, lancome - la vie est belle.
fiyatları ucuz bir alternatif ararsan kesinlikle versace red jeans öneririm. sanırım yaşın 21, red jeans yaşına göre de yukarıdakilerden çok daha uygun.

ozgenurmetin

29 Oca 2019

Lolita Lempicka Feminine Edp Buna bir bak istersen, ben bugday tenliyim. Bende guzel kokan bir parfümdü

kubracerci

29 Oca 2019

Şekerli olarak çok bilindik demezsen eğer Escada Magnetism parfümü tavsiye ederim.
212 Sexy de çok tatlı bir koku pamuk şekeri andırıyor.

gulnihal
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

Lolita lempicka klasik olan kokusu şekerli parfümlerin kraliçesidir :P Bu kış bende kendisine geri dönüş yapmayı düşünüyorum. Uzun zaman oldu kullanmayalı.
Ayrıca ekstra olarak Ysl black opium, elie saab girl of now ( yeni denedim cok değişik acı badem kokusu ama şekerli) , birde jimmy choo klasik olan kokusu cok güzeldir baharatlı şekerli:) ayrıca bunun bargello versiyonu güzel diye duymuştum.
Jimmy choo yu hiç denemedimm. En kısa zamanda bakacağımm özellikle girl of now u çok merak ediyorum çünkü ben badem kokusunu hypnoticde de çook beğeniyorum. Teşekkür ederim.

cezmiyesecil

29 Oca 2019

zadig voltaire for her şu an bileğimde. çok güzel sütlü vanilya kokusu. harika
zara oriental: karamelli tatlı bir koku. kışa çok uygun. kalıcılığıda bence diğer zara kokularından yüksek.
lancome tresor la nuit: la vie est belleyi ne kadar sevmiyorsam bunu bir o kadar seviyorum. kışın kazaklarıma sıkacağım günü iple çekiyorum :)
212 sexy: üniversitede kullandım. şimdi tekrar aklıma düştü. deli gibi alasım var. sırf şeker kokmayan baharatlı çok güzel bir koku.

nurdilara
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

Paco rabbane olimpea bana sekerli geliyor ama oyle bayik bayram sekeri gibi degil baya karakterli kokuyor sizce bu iyi parfüm mü?

samyeliesrn

29 Oca 2019

Paco rabbane olimpea bana sekerli geliyor ama oyle bayik bayram sekeri gibi degil baya karakterli kokuyor sizce bu iyi parfüm mü?

bana da güzel geliyor bu parfüm canım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir