E Kitap Okuyucu Tavsiyesi 2019 - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

kubracebeci
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

E Kitap Okuyucu Tavsiyesi 2019

10 Şub 2019

Arkadaşlar umarım doğru başlıkta konu açmışımdır.
E kitap okuyucu alacağım.
Kobo ve Calibro arasında kaldım.
Kobo alırsam Clara HD modelini alırım fiyatı 700 TL
Calibro Touch Lux ise 505 TL
Fakat nette birisi sıfır, açılmamış kutusunda Touch Lux ü 300 TL ya satıyor. İhtiyaçtan böyle bir fiyat koymuş.
Açıkçası Touch Lux 3, 4 senelik model. Ama fiyatı çok uygun. Clara ise bir kaç ay önce çıktı özellikleri ve donanımı çok iyi.
Acaba 300 TL ya Touch Lux alsam pişman edermi?
Kullananlar veya konyu bilenler görüşlerini yazarsa sevinirim... Hangisini almak mantıklı. Fiyat performans olarak.

Etiketler:

aysinkurt

Re: E Kitap Okuyucu Tavsiyesi 2019

10 Şub 2019

8 ay önce kobo aura edition 2 aldım. Çok memnunum. Fiyatları dediğin modellere göre daha uygundur. Bu sürede 30'un üzerinde kitap bitirmişim. Almadan önce forumdan bilgi aldım ve D&R'a gidip denedim. Aklındaki modeller ile igili pek bilgi veremedim ama kobo aura edition 2'ye de bakabilirsin.

cansutip

10 Şub 2019

ben Calibro'yu 2014 kasımından beri kullanıyorum ve her akşam en az bir saat(ki genelde daha uzun sürüyor) okuyorum;şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım.Düzenlenmiş pdf'de(sadece yazı) bir sıkıntı yok,epub ve word türlerinde de öyle;ancak netten indirdiğim kitap tarama pdf'leri sayfada yavaş açılıyor ve pek kullanışlı değil.O zamanlar 190 lira civarında almıştım,şimdi nerelere gelmiş.Kullanım amacına bağlı olarak bence pdf gösterim performansı hangisinin iyiyse ona yönelmen senin yararına olacaktır.

secilsarican

10 Şub 2019

Bende bir cihaz almak istiyorum. Şuanlık ibooks ile 36 tane kitap bitirdim. Çok daha pratik oluyor benim için her boş anımda kitap okuyabiliyorum. Kesinlikle çok mantıklı bir şey ekitap okumak.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir