Fotoğraf makinesi tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

piyale234
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Fotoğraf makinesi tavsiyesi

10 Oca 2019

Merhabalar; fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum. "CANON IXUS 185 RE" nasıldır? Ya da tavsiye edebileceğiniz başka makine var mıdır? Kullanımı kolay, günlük hayatta kullanılabilir olursa çok iyi olur.

Etiketler:

nehirberk

Re: Fotoğraf makinesi tavsiyesi

10 Oca 2019

bu tarz makina yerine ikinci el temiz canon 100d yada canon eos m tavsiye ederim.

fulyasoz

10 Oca 2019

Bütçeniz ne kadar??

piyale234
Konu Sahibi

10 Oca 2019

Bütçeniz ne kadar??
1000-1500 tl bütçem

fulyasoz

10 Oca 2019

Bütçeniz ne kadar??
1000-1500 tl bütçem

piyasayı araştırdım biraz o fiyatlara bir fotoğraf makinesi almak güç duruyor. Alacağınız makine de tatmin etmeyebilir

dilemsen

10 Oca 2019

Compact makineler artık son nefeslerini veriyorlar, dslr alacak imkan (para, zaman, yer) yoksa amiral gemisi bir telefon işinizi daha iyi görecektir, özellikle huawei mate 20 pro gayet başarılı. Fotoğraf makinesinde fark görmek istiyorsanız minimum apsc sensörlü bir cihaz lazım ki hem pahallı hem büyük hem de ağır olur.

piyale234
Konu Sahibi

10 Oca 2019

Compact makineler artık son nefeslerini veriyorlar, dslr alacak imkan (para, zaman, yer) yoksa amiral gemisi bir telefon işinizi daha iyi görecektir, özellikle huawei mate 20 pro gayet başarılı. Fotoğraf makinesinde fark görmek istiyorsanız minimum apsc sensörlü bir cihaz lazım ki hem pahallı hem büyük hem de ağır olur.

aslında telefon olması benim de çok işime yarar. o zaman mate 20 proya bakiyim

dilemsen

10 Oca 2019

aslında telefon olması benim de çok işime yarar. o zaman mate 20 proya bakiyim

umarım ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılarsınız, Şunu da söylemem lazım ki her ne kadar Huawei mate 20 pro fotoğrafta şu an için en iyi telefon olsa da video konusunda samsung galaxy s9+ Huawei den bir adım önde. Ancak alım kriteri fotoğraf odaklıysa Huawei özellikle geniş açı lesnsiyle piyasadaki bırakın telefonları bir çok kompakt makinenin de önünde yer alıyor. Ve hali hazırda telefon olması nedeniyle ikinci bir cihaz taşıma derdinden kurtarmış oluyor.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir